DOWNLOAD ZONE

Stahujte hudbu, filmy, PC hry, PSP hry, PS3 hry software, seriály, smajlíky, graffiti, online hry, online filmy, pozadí na web, srandičky, HTML kurzory, vtipy, java hry, java aplikace, soundtracky, CD, ovladače a rychlé torrenty !!!

Návštěvnost:

TOPlist

Hodiny:

Kalendář

Homepage

Jak stahovat z Rapidshare bez omezení a s plnou rychlostí

Předpokládám, že drtivá většina z Vás zná server rapidshare.com. Je to server na kterém je uložena šílená spousta dat, jako jsou knihy, filmy, hudba, mluvené slovo, programy atd.
Pro to, abyste z tohoto serveru mohli stahovat bez omezení existuje několik způsobů:

1) Zakoupit premium účet přímo u Rapidshare...výhodou je , že se po dobu platnosti účtu nemusíte bát front a časových limitů, naproti tomu nevýhodou je omezená časová platnost a pro uživatele s datovým limitem, nebo Fup i nemožnost vyčerpání ddatových možností u Rapidshare...
Takže podle mého názoru je premium účet vhodný pro lidičky, kteří stahují hodně a nemají tuto možnost nikterak omezenou svým poskytovatelem internetového připojení.

2) Existuje celá řada stránek, které si říkají premium links generator a které vám majíumožnit stahovat z rapidshare bez zaplacení i v době, kdy to časový limit na oficiální stránce nedovoluje...tady nespatřuji výhodu žádnou a nevýhod hned několik...zbytečná stráta času u počítače a nefunkčnost většiny takových stránek.

3) Teprve před třemi dny jsem čistě náhodou narazil na nový český server, který dává oficiální možnost si po zaregistrování zakoupit kredity, které použijete na stahování z rapidshare a tím pádem se vás stejně jako u premium ůčtu nebudou týkat časové limity, ani omezení rychlosti...
Kredity se kupují pomocí sms. Ceny sms jsou od 10 Kč do 99 Kč. Za deset korun stahnete 500Mb dat a za 99Kč stahnete 9000Mb dat.
Tohle je podle mého názoru ideální způsob pro lidičky, kteří nejsou notoričtí tahači, ale občas něco na rapidshare potřebují, protože tento způsob je časově neomezený a koupit si premium třeba na měsíc by se jim nevyplatilo( stojí kolem 270Kč/měsíc).
Pokud vás tahle třetí varianta zaujala, klepněte na následující odkaz a dozvíte se víc.

megarapid.eu - stahování z rapidshare.com neomezeně

Žádné komentáře
 
DŘÍVE MARTINOVY STRÁNKY - VYROBENO POMOCÍ SYSTÉMU WEBGARDEN 2008