DOWNLOAD ZONE

Stahujte hudbu, filmy, PC hry, PSP hry, PS3 hry software, seriály, smajlíky, graffiti, online hry, online filmy, pozadí na web, srandičky, HTML kurzory, vtipy, java hry, java aplikace, soundtracky, CD, ovladače a rychlé torrenty !!!

Návštěvnost:

TOPlist

Hodiny:

Kalendář

Informace o webu

Novinky za měsíc Únor

http://www.fish.washington.edu/research/best/logos/news_logo.png
Novinky za měsíc Únor:
Konec ůnora a já píšu další novinky za měsíc březen. Kreditů mám 173 705, je to dost, ale mín než minulej měsíc, protože jsem si koupil 200 mega místa na webu :D. Na her se můžete v březnu těšit, můžete se také těšit na filmy, hudbu atd...., no, bude toho hodně. Na seznam všech her které vyjdou se koukněte tady - http://www.hrej.cz/hry/brzy-vyjde/2009/3/?nazev=/ - mezi jedny z nejočekávanějšich her v březnu jsou tyto:
Návštěvnost mi pořád roste, průměr je asi 350 lidí za den o výkendu i 400. Uvažuju o změnu adresy webu, ale pokud budu něco měnit napíšu to na homepage tak 2-3 týdny dopředu. Budu moc rád když do shutboadru napíšete návrh na adresu třeba - warezweb.7x.cz, ale hlavně ne nějakou obsazenou adresu :D.A ted zase stavy anket. RPG nečakeně vzali první pozici !

Stav anket:
Líbí se vám tyto stránky ?
Ano (6555
Ano, ale ještě to chce zlepšit (6411)
Ne (6490)

Jaké chcete PC hry?
Závodní
90
Střílečky
145
Strategie
          54
RPG
164
Jiné
51
V anketách můžete stále hlasovat. Goooood den vám přeje ADMIN webu Aston9Martin.
Žádné komentáře
 
DŘÍVE MARTINOVY STRÁNKY - VYROBENO POMOCÍ SYSTÉMU WEBGARDEN 2008