DOWNLOAD ZONE

Stahujte hudbu, filmy, PC hry, PSP hry, PS3 hry software, seriály, smajlíky, graffiti, online hry, online filmy, pozadí na web, srandičky, HTML kurzory, vtipy, java hry, java aplikace, soundtracky, CD, ovladače a rychlé torrenty !!!

Návštěvnost:

TOPlist

Hodiny:

Kalendář

PC Hry

Need for Speed: SHIFT (CZ) - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "3446":
miyšák
Nic pojebané akosi neni. Stah sem, nainstaloval a hraju. A jestli se vam zdaj okruhy nudny, tak si poridte volant, na klavesnici to fakt za moc nestoji :-)
daStan
Stejně je to hra o ničem, okruhy jsou nesmírně nudnésmiley
ADMIN
Všechno funguje, linky funční, crack funkční, mám to v compu a hraju, mam Intel Core 2 Duo E8400 @ 3,00 Ghz, Gainward ATI Radeon HD 3870 512 MB DDR3 Pixel Shader 4.0 , 2,5 GB RAM a jede i to na nejvyšší detaily s 8x antialiasingem. S tim problémem -černá obrazovka- si počkej na patch nebo na nové ovladači na grafickou kartu.
Cha Chaa kval kvak komunismus at žije
Nestahujte to lidi je to pojebané akosi.smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
DERBIK
HEJ PLS PROC TO JENOU DE A JENOU NEJDE SPUSTIT NEBO Jako ono se to spusti ale nabehne to a pak nic černo ale zase nekdy to de normalne pls odepis moc prosím o radu rakni co mam udelat aby to slo pls predem dik

 
DŘÍVE MARTINOVY STRÁNKY - VYROBENO POMOCÍ SYSTÉMU WEBGARDEN 2008