DOWNLOAD ZONE

Stahujte hudbu, filmy, PC hry, PSP hry, PS3 hry software, seriály, smajlíky, graffiti, online hry, online filmy, pozadí na web, srandičky, HTML kurzory, vtipy, java hry, java aplikace, soundtracky, CD, ovladače a rychlé torrenty !!!

Návštěvnost:

TOPlist

Hodiny:

Kalendář

PC Hry

SPEEDBALL 2 /DIRECT/

Výrobce: Kylotonn
Vydavatel: Frogster Interactive
Popis hry: futuristická sportovní akce
Datum vydání: září 2007

Dobrých her není nikdy dost, ale co s tím, když doba jde nestále kupředu a rychlý nástup nových technologií způsobí, že leckteré dobré kousky relativně brzy zapadnou? Jedno (ne však jediné) řešení by bylo - vyrobit remake. A právě po této možnosti sáhlo vývojářské studio Kylotonn, které pracuje na remaku klasické retro-futuristické sportovní hry s názvem Spedball 2.
Z toho, co o Speedball 2 víme, vyplývá, že se tvůrci snaží mnohé prvky původní hry zachovat - to se týká například pohledu shora dolů. Vlastně byste měli mít na výběr ze dvou herních módů - hráči-pamětníci si bezesporu užijí hlavně ten s klasickým způsobem hraní, což zahrnuje i původní ovládání a jedno akční tlačítko. Pak tu bude ještě mód zohledňující moderní dobu. Do něj se vývojáři snaží vložit prvky nové a poskytnout hráčům hlubší zážitek. Hratelný bude přes myš (zaměřování) a klávesnici (běh). Hráči budou moci skákat, ve skoku střílet, měnit trajektorii míče, apod. Tým bude tvořen devítihlavý. Každá z postav bude charakterizována šesti vlastnostmi (tj. rychlost, přesnost, síla, atd.). Těšit se můžete i na dva online módy. Tím prvním budou přátelská utkání, v jejichž rámci si budete moci zahrát kdykoliv a s kýmkoliv. Druhý bude organizovanější, ale také za měsíční poplatky.

 

 http://stealth.to/?id=zvfbo3bkgxqhquz1c5chrg6plzz3xe

(Abyste mohly začít stahovat musíte mít vyplé vyskakovací okna....nejprve opíšem kod a potom nám nabehehnou takové diskety(party),když na ní kliknete(musíte mít vyplé automaticky vyskakovací okna okna) tak můžete vybírat z jakeho serveru si stáhnete.

 joposnv

Žádné komentáře
 
DŘÍVE MARTINOVY STRÁNKY - VYROBENO POMOCÍ SYSTÉMU WEBGARDEN 2008